Brigáda

8. 4. 2010

Jelikož se nám nepodařilo v sobotu 17.4. vyčistit celý prostor okolo čekárny, tak si brigádu zopákneme ještě v sobotu 24.4. ve stejný čas. Nebylo nás tam v sobotu opravdu mnoho, ale i tak jsme udělali kus práce a všichni, kdo se zúčastnili to potvrdí. Odvezli jsme osm valníků roští a větví na Provodnou. Zvláště rozebrat roští (nevím co to bylo za okrasný keř) byl nadlidský úkol. Opět děkuji za hojnou účast co nejvíce členů SDH. Občerstvení zajištěno!

17.4.2010 : Jedná se o vyčištění prostoru okolo autobusové čekárny. To znamená vyřezání všech stromů a stromků i tůjí v okolí čekárny. Pokud máte možnost vzít pily, pilky a vše potřebné ke zlikvidování porostu, prosím vemte sebou. Děkuji za hojnou účast co nejvíce členů SDH. Občerstvení zajištěno!!!