Hasičská soutěž v Bělici

16. 4. 2009

Tak jsme se konečně dočkali a je dáno datum na konání letošní soutěže. Bude to v Bělici 16.5.2009 od 12 hodin, kdy je sraz soutěžících na louce za Bělicí "U Vačkáře". Vzhledem k tomu, že datum soutěže se kvapem blíží, měli bychom s nácvikem začít co nejdříve. Proto Vás všechny zvu na předsoutěžní setkání v pátek 17.4. od 19 hodin do hasičárny, kde probereme vše potřebné k účasti na soutěži. Dnes jsem také rozeslal SMS(jen těm co mám číslo) o konání soutěže a už teď mám nějaké omluvenky k neúčasti na soutěži. Proto všechny prosím - "Přijďte v pátek do hasičárny!"

Josef Červ

starosta SDH Stranný